Hardware, software, servis, poradenství

Mladá Boleslav a okolí

 

Za celou dobu našeho působení převážně v oblasti servisu PC v domácnostech jsme ke spokojenosti obsloužili většinu našich zákazníků. Někteří nám své ohlasy poslali mailem, přes facebook nebo i písemně, za což mnohokrát děkujeme. Vybrané reference jsme se rozhodli po získání souhlasu zveřejnit, o čem se můžete přesvědčit níže.

Takto se můžete i Vy, naši zákazníci, podílet na dalším úspěchu naší firmy, odměny za Vaši loajalitu mohou být věcné i finanční ve formě různých dárků či slev.
Pokud máte jakýkoliv podnět, nápad, či připomínku, můžete využít e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Josef K. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Byl jsem rozčarován z toho, jak počítač začal zlobit poměrně brzo po zakoupení k Vánocům - sám se po nějaké době vypínal. Nebyl již v záruce, takže jsem zkusil nejbližší servis. Čekal jsem nějaké problémy s tím, že počítač již není v záruce - aspoň vyšší cenu opravy, ale byl jsem mile překvapen - oprava byla hotova do druhého dne a cena také více než přijatelná, měl jsem připraveno asi 3x více. Děkuji za kvalitní servis.
Tento zákazník využil servisních služeb.

 

Jitka K. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ještě jednou Vám musím poděkovat za rychlý servis mého počítače, narozdíl od Vaší konkurence jste přesně dodržel vše domluvené včetně času příjezdu - musím říct, že mě to velmi mile překvapilo, není to až tak běžné. S opraveným počítačem jsem spokojena.
Tento zákazník využil servisních služeb.

 

Vojtěch N. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dobrý den,
s prací Vaší firmy QUARIM jsem spokojen. Jako laik jsem potřeboval vyřešit propojení compů a tiskárny v mé domácnosti. Oceňuji Váš profesionální přístup, kdy jste navrhli optimální řešení pomocí wifi technologie, která byla z mého hlediska i finančně přijatelná. Služby Vaší firmy budu doporučovat i svým přátelům!
S pozdravem Vojtěch N.
Tento zákazník využil servisních služeb.

 

Martin Č. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Potřeboval jsem starší počítač včetně Windows XP Professional s licenčním štítkem. Zadal jsem několik poptávek na bazarové počítače a Vaše nabídka mi vycházela cenově nejlépe v poměru s tím, jak byl počítač připraven k použití. Jednání bylo rychlé a bezproblémové, po zapojení se počítač choval velmi svižně a bez problémů a slouží stále. Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.
Martin Č.
Tento zákazník zakoupil bazarovou počítačovou sestavu.

 

František Ch. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dobrý den,
děkuji za odkoupení mého starého počítače, už jsem si pořídil nový. Starý počítač jsem chtěl odvézt do sběrného dvora, ale pak jsem dostal na Vás kontakt od známého, že vykupujete starší počítače. Myslel jsem si, že ten můj starý počítač je už bezcenný, ale i tak jsem Vás zkusil a byl jsem docela překvapen, že jsem za něj dostal peníze a ani to nebylo málo..jen to ocenění mohlo být rychlejší..ale zase na druhou stranu chápu, že to nejde ocenit "ve dveřích". Až budu kupovat další počítač, zkusím i nabídku od vás.
Franta Ch.
Tento zákazník využil výkupu použitého hardwaru.

 

Miroslav N. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zdravím,
musím alespoň ještě takto pochválit přístup Vašeho servisního technika k problému i ke mě - choval se naprosto lidsky a koretně. Nejdříve jsem měl obavu volat si domů řemeslníka (jestli to tak lze nazvat) zabývající se počítači, ale nakonec jsem zjistil, že to je vlastně stejné jako si zavolat třeba opraváře ledniček. Problém s nestabilním počítačem byl vyřešen a já se mohu v klidu zase věnovat své práci.
Miroslav N.
Tento zákazník využil servisních služeb.

 

Jana Z. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vážení,
Chtěla bych tímto poděkovat Vaší firmě za kvalitní servis, který zatím vždy vyřešil každý můj problém k mé velké spokojenosti. Několikrát jsem využila Vašich služeb poté, co jsem si Vás našla našla na internetu, když mi ve dvou předchozích firmách naznačili, že na takové zákazníky jako jsem já (asi tím mysleli obecně domácnosti) nemají čas. Přeji Vám spoustu obchodních úspěchů a spokojených zákazníků.
S pozdravem Jana Z.
Tento zákazník využil servisních služeb.

 

Vladimír R. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Za vysvědčení jsem dětem slíbil počítač, narazil jsem pár dní předtím na vaše stránky a zaujala mě nabídka malých počítačů. Vybral jsem si jeden z výkonnějších modelů a zkusil jsem firmu kontaktovat s tím, zda by mi počítač byli schopni dodat ještě před vysvědčením. Komunikace byla bezproblémová, počítač jste dodali sice den po vysvědčení, ale vše ostatní to vyvážilo. Dětem udělal vekou radost a já byl spokojen také. Doporučuji Vás známým.
Vláďa
Tento zákazník zakoupil Quarim M3002 media

 

Stanislav L. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mám dobrou zkušenost s minipočítačem od vás, komunikace s firmou výborná, počítač funguje skvěle. Více jsem napsal na http://minipc.tode.cz/
Tento zákazník zakoupil Quarim M1002 office

 

Jarmila T. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Byla jsem ze svého počítače dost zoufalá, nemám nikoho v rodině, kdo by tomu rozuměl a tak mi s ním neměl kdo pomoct. Počítač byl stále pomalejší, měla jsem i pocit, že se mi ztrácely data, napadaly mě dost hrozné scénáře o virech a zlodějích na internetu, že jsem určitě obětí atd. - však nás s tím všude v médiích dost masírují, jak je internet nebezpečný. Váš technik mi ochotně vše vysvětlil, počítač mi nastavil tak, aby mi z něj nikdo nemohl nic ukradnout a toho, že jeho návštěva mě nakonec stála nemalé peníze, vůbec nelituji. Můžu konečně klidně spát a když čtu podobný článek o nebezpečném internetu, tak se už tomu jen usmívám, už totiž vím, na co si dát pozor. Ještě jednou díky. T. Jarmila
Tento zákazník využil servisních služeb.

 

Tomáš H. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dobrý den,
rád bych Vám touto cestou poděkoval za vaši pomoc. Potřeboval jsem přeinstalovat Windows systém, abych nepřišel o žádné fotky a mé pracovní dokumenty a tak jsem se mezi známými ptal, zda neznají někoho, kdo by to za rozumné peníze zvládl. Dostalo se mi několik odpovědí typu: "Za dvě stovky to zvládnu, kde to máš?" nebo: "Náš mladej tomu rozumí, vždyť ve škole dělaj ty internetový stránky" atd. To mě moc nepřesvědčilo a tak jsem se rozhodl najít si někoho z Boleslavi nebo okolí, kdo se tím živí. Po kontaktování několika firem jsem došel ke dvěma zjištění - firmy buď nemají na soukromé osoby čas nebo když mají, tak zase se dostali s nabízenou cenou dost daleko nad mé možnosti. Pak stačilo do googlu zadat "servis počítačů mladá boleslav" a našel jsem vás. Mile mě překvapila krátká doba servisu a výborná cena. Toto by ovšem zkazilo to, kdybych přišel o nějaká data, což se nestalo. Díky moc, ať se Vám daří, obzvlášť v dnešní době.
Jsem s pozdravem Tomáš H.
Tento zákazník využil servisních služeb.
 

Rychlý kontakt

captcharefresh

Co děláme a umíme

Servis výpočetní techniky - pc sestav, notebooků a doplňků. Dále poradenství, odborná pomoc, opravy u Vás doma, doprava po Mladé Boleslavi zdarma, inividuální přístup, rychlé jednání, pravidelný servis pro firmy.

Pro města Mladá Boleslav, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Benátky nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Bezno, Dobrovice, Sukorady a jejich okolí

Servis pro domácnosti a firmy

  • návrh a dodávky pc sestav
  • instalace komponent a doplňků
  • diagnostiky a opravy softwarových a hardwarových závad
  • odvirování a zabezpečení
  • zálohy a obnovení dat
  • záchrana dat z vadných zařízení
  • nastavení internetu, dalších programů a služeb
  • vývoj a správa webů s redakčním systémem Joomla
  • výkup a odvoz hardwaru